Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Burmistrz Lilla Stefanek-PONIATOWA

Utworzony przez PONIATWA, 14 lutego 2014 r. o 18:15
gościu a jeśli chodzi o łamanie prawa to jesli ktoś Cie przeleci np. jakiś miły pan, w krzakach to jak myślisz, policja powinna się tym zając czy też nie ????? czy powinna dojść do wniosku, że pewnie trochę Cię d.... poboli i przestanie, tak, że szkoda ich wysiłku i pracy. Po co w kodeksie karnym wymyślili art. 197 kk ???? no nie wiem. Jeśli chodzi o łamanie prawa to każdy powinnien ponieśc karę bez względu czy jest to wykroczenie czy nie. Moim zdaniem powinieneś wystartować w wyborach do sejmu i senatu, a potem zlikwidowac kodeks wykroczeń. Myślę, że policja za to, będzie Cię nosiła w lektyce po Poniatowej. A i jeszcze jedno: jakby chodziłoby o twoie mienie, to myślę, że darbyś gębę na całe miasto, że coś Ci zrobili i ganiał policje po całym powiecie żeby szukała sprawców. Tylko widzisz, jak się nie jest pokrzywdzonym, to może gadać sobie takie bzdury jak Ty.  POzdrawiam.
nikt nie mówi czy coś jest wykroczeniem czy nie...niejednokrotnie bywa tak, że szkodliwość czynu jest zbyt mała, wartość skradzionej rzeczy zbyt mała, żeby robić z tego wielkie halo ponad przyjęcie zgłoszenia. Nie oszukujmy się...nie porównuj zdzierania plakatów do jak Ty - przepraszam - ty to nazywasz "ktoś cie przeleci...jakiś miły pan w krzakach" - to po prostu jest żenada......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co za dzieciak....idź na forum dla dzieci z klas 1 -3 chociaż tam pewnie też się nie odnajdziesz.....oczywiście "odzdrawiam" Cie Zdrowy człowieku
nwiesz śmieszą mnie ludzie, którzy myślą i piszą o rzeczach o których nie mają pojęcia :) jedno pytanie jaką wartość miały zdarte banery ??? Pisząc o małej społecznej szkodliwości czynu na pewno miałeś o tym wiedzę ! Przypuszczam też że masz pjęcię o prawie karny i wykroczeniowym ??? Że jesteś w tym temacie światłym !!!chętnie porozmawiam na ten temat, bo tak się składa, że tym siedzę, tak, że ponownie moje pytanie czy jakby ktoś zerwał twoje banery, i podlegałoby to odpowiedzialności karnej, odpuściłbyś to??? Mądry i nie światły człowieku - karnisto czekam na odpowiedź, a co do psychiatrów to odpuść sobie komentarze o dzieciach, bo dzieci są rozsądniejsze od niektórych - starszych ludzi ( nie obrażaj ich, bo nie dorosłeś do ich pięt) przemądrzały, wszystko wiedzący mieszkańcu Poniatowej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nikt nie mówi czy coś jest wykroczeniem czy nie...niejednokrotnie bywa tak, że szkodliwość czynu jest zbyt mała, wartość skradzionej rzeczy zbyt mała, żeby robić z tego wielkie halo ponad przyjęcie zgłoszenia. Nie oszukujmy się...nie porównuj zdzierania plakatów do jak Ty - przepraszam - ty to nazywasz "ktoś cie przeleci...jakiś miły pan w krzakach" - to po prostu jest żenada......
Jest okres przedwyborczy i akurat zrywanie banrów jest pod specjalnym nadzorem I nie porównuj tego do kradzieży batonów w Biedronce, po wyborach możesz sobie pisač ,że nie ma to znaczenia ale tym okresie nie powinienieś tego robić. Dojrzały człowieku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jest okres przedwyborczy i akurat zrywanie banrów jest pod specjalnym nadzorem I nie porównuj tego do kradzieży batonów w Biedronce, po wyborach możesz sobie pisač ,że nie ma to znaczenia ale tym okresie nie powinienieś tego robić. Dojrzały człowieku.
LUDZIE CO WY ROBICIE CHCECIE NAUCZYCIELI NA BURMISTRZA I  to JESZCZE Z PSL-u. zastanówcie się .TO PSL OPOLE ZABRAŁO WAM SPECJALISTÓW LEKARZY, ZLIKWIDOWAŁO FIZYKOTERAPIĘ .SZPITAL SIĘ WALI ,NA WEWNĘTRZNYM CHAOS I BAŁAGAN LUDZIE SIĘ BOJĄ SZPITALA BO W NIM NIC NIE ZOSTAŁO .TYLKO KROPLÓWKI Z WODY I  .ZASTRASZONY PERSONEL,KTÓRY NIE MA CZYM LECZYĆ. TO NAM ZGOTOWAŁ WŁASNIE PSL . WYBIERZESZ PSL 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hehe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyroslak... marionetka PSL ktory otwiera szlaban naszego miasta dla chłopaków w gumofilcach bez ktorych nie bedzie mogl ruszyc palcem :( dramat ,facet chyba juz sam tego zaluje 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Internetowi wodzireje, pierwszoligowi prawoznawcy- zamiast siać ferment w internecie, proponuję Wam udać się w najbliższym czasie na debaty, a będą zorganizowane aż dwie. Tam będziecie mogli zdobyć potrzebne informacje, może powiedzieć gdzie dokładnie Was boli. Bo łatwo jest kłapać jęzorem i oczerniać człowieka, zarówno Panią Burmistrz, jak i Pana Wyroślaka. Każdy ma prawo do własnego zdania, ale niechże będzie ono wyrażone w cywilizowany sposób i bez skakania sobie nawzajem do gardeł. Rozsądku, choć odrobinę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszyscy wiedza ze Pani Burmistrz zrobila debate  w niedziele o 17-ej a PSL szybko organizuje o godz 16.30 w LO.To jest po prostu celowe zeby Pani Burmistrz zaklocic debate,Dlaczego nie chcial debaty wspolnej bo sie boi to tchorz.Pani Burmistrz zaglonila by go w kozi rog.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To było oczywiste, że PSLowcy nie pozwolą wystawić się na publiczne zmiażdżenie, oni przed Lilką trzęsą portkami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PSL  Pomóżmy Swojemu Losowi Popieramy Swoich Ludzi Prawo Się Lekceważy Przekręty Szmal Lojalność
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani Burmistrz nie gra czysto, oj nie... Nie czekając na decyzję Pana Wyroślaka zorganizowała spotkanie. Jak on miał się do tego odnieść? Przyjdzie- źle. Pani Burmistrz urzęduje od 8 lat, o swoim chlewiku wie wszystko, a on dopiero musi się wszystkiego dowiedzieć, jak każdy potencjalny nowy burmistrz. 'Zagięcie' kandydata pytaniami nie jest w takiej sytuacji trudne. Ponadto, żadnej listy ewentualnych pytań do kandydatów też nie było, a powinna zostać przedstawiona. Nie przyjdzie- jeszcze gorzej, bo będzie, że tchórz. Z tej sytuacji nie było lepszego wyjścia, jak tylko stworzenie własnej debaty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No Jolu, chyba żartujesz? Twoj wpis świadczy o ignorancji, albo po prostu jesteś ze sztabu PSL. Jak uważasz, że urzędujący burmistrz/prezydent ma łatwiej w takich debatach to się grubo mylisz. Ma trudniej - bo przeciwnik może mu zarzucic to co ew, nie jest zrobione. do tego urzędujący burmistrz nie jest huraoptymistą, wie jakie ma ograniczenia i nie może za wiele obiecać. Bo jest realistą. Natomiast taki świeżak mozę ludziom obiecać wiele - łykną, jeżeli mają takie myślenie jak np Ty. Może wiele zarzucać urzędującemu - bo przecież to i tamto można było jeszcze zrobić - no taki ma pole do popisu. Poza tym powinien mieć wizję, jakiś plan, coś do zaprezentowania - zwłaszcza jeżeli ma takie podobno świetne zaplecze. Tylko, że ono świetne nie jest, powiat ma się słabo i niestety to nie jest dobra dla Poniatowej perespektywa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani Burmistrz nie gra czysto, oj nie... Nie czekając na decyzję Pana Wyroślaka zorganizowała spotkanie. Jak on miał się do tego odnieść? Przyjdzie- źle. Pani Burmistrz urzęduje od 8 lat, o swoim chlewiku wie wszystko, a on dopiero musi się wszystkiego dowiedzieć, jak każdy potencjalny nowy burmistrz. 'Zagięcie' kandydata pytaniami nie jest w takiej sytuacji trudne. Ponadto, żadnej listy ewentualnych pytań do kandydatów też nie było, a powinna zostać przedstawiona. Nie przyjdzie- jeszcze gorzej, bo będzie, że tchórz. Z tej sytuacji nie było lepszego wyjścia, jak tylko stworzenie własnej debaty.
  Niestety Pan Wyroslak nie chcial debaty i awers Pani Burmistrz robi debate o16.30 w LO w niedziele to robi specjalnie. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziwie sie ludziom ze glosuja na Wyroslaka,zaponieli jak jego matka sciagala krzyze w szkole a ojciec byl UB-em .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jezeli chodzi o Stefankowa to jej ojciec M,Czjkowski  byl w stanie wojennym internowany jako jedyny z Poniatowej solidarnosciowiec  I wywieziony na polnocna do Lublina. Burmistrzowa przezyla I rewizje w domu I wiele szykan, ze ojciec nalezal do solidarnosci. Teraz tak im dziekujecfie.Po prostu wstyt. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzień dobry. Ja jestem prosty chłop ze wsi koło poniatowej. I ja jestem za panią Stefankową bo ona jest dobra dla ludzi. No i ona zna bisnesmenów a  ja to nawet jednemu muwie cześc chociaż moja żona Zofia to muwi że to nie wypada sie społufalać bo to oni są z elity. Nie mnie to dociekać bo ja sie na polityce nie znam ino tylko nie wiem na kogo oddać głos. Pan Wyroslak to też swuj chłop i się do wszystkich uśmiecha. Jak tylko zrobie obrządek wokuł domu w dniu wyboruw to ze samego rana zagłosuje na panią Lilię i pana Zykmunta bo oni to razem bedą żądzić miastem i bedzie dobrze. I to słoneczko ta ja dla nich wysyłam bo oni sie teraz denerwują co to bedzie no albo nie bedzie jak nie wygrają tych wyborów :) :)  Podpisano - Franciszek a nazwisko to ....nie pamietam teraz ale se pszypomne.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
LUDZIE CO WY ROBICIE CHCECIE NAUCZYCIELI NA BURMISTRZA I  to JESZCZE Z PSL-u. zastanówcie się .TO PSL OPOLE ZABRAŁO WAM SPECJALISTÓW LEKARZY, ZLIKWIDOWAŁO FIZYKOTERAPIĘ .SZPITAL SIĘ WALI ,NA WEWNĘTRZNYM CHAOS I BAŁAGAN LUDZIE SIĘ BOJĄ SZPITALA BO W NIM NIC NIE ZOSTAŁO .TYLKO KROPLÓWKI Z WODY I  .ZASTRASZONY PERSONEL,KTÓRY NIE MA CZYM LECZYĆ. TO NAM ZGOTOWAŁ WŁASNIE PSL . WYBIERZESZ PSL 
  cała prawda o bezpartyjności pana W. ogarnijcie sie wreszcie matoły mamy pozamiatane zaorajo nas  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyroslak... marionetka PSL ktory otwiera szlaban naszego miasta dla chłopaków w gumofilcach bez ktorych nie bedzie mogl ruszyc palcem :( dramat ,facet chyba juz sam tego zaluje 
Nie zagłosuję na WYROŚLAKA. Owszem lubię faceta ale miasta nie stać na eksperymenty. GOŚĆ JEST DOBRYM MATEMATYKIEM I NIECH UCZY DZIECI ,BO MATEMATYKA JEST WAŻNA DLA KAŻDEGO Z NAS.,   MIESZKAŃCY PONIATOWEJ ROZWAŻCIE SWÓJ GŁOS . NIE ZACHOWUJCIE  SIĘ JAK FANATYCY.   PANI STEFANEK JEST SUPER GOSPODARZEM I SZKODA ZMARNOWAĆ GŁOSU NIE GŁOSUJĄC NA NIĄ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ty jesteś matołem jeżeli nie wiesz co to jest start w wyborach z komitetu wyborczego a przynależność partyjna. Twoja idolka już trzeci raz startuje z komitetu MO / coś mi to przypomina /, od dawna należy do PO. Co,  wstydzi się przynależności do partii bo w Poniatowej jest niepopularna. Członkowie PSL startując w wyborach stają do konkrencji nie chowając się za jakieś komitety, które maja w swoim składzie donosicieli do służb specjalnych w czasie PRL / p? J. D. oświadczenie pod obwieszczeniem z kandydatami, członków SLD p. T. K., Z. J. czy były szef SLD P.K. tam dopiero jest zbieranina. A co zrobiła po I turze wyborów słynna z kulturalnego zachowania p. B. K. latając po pokojach w urzędzie i wykrzykując do pracowników dlaczego nie głosowali na panującą burmistrz. Chciałem również zwrócić uwagę na to jak opluwa się na tym forum ludzi tylko z uwagi na barwy partyjne i to mają być wypowiedzi elity intelektualnej głosującej za p.burmistrz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdyby to była kandydatura na maskotkę MICHELIN, byłoby jasne kto wygra... Ale... Chodzi o urząd Burmistrza i takich maskotek tam więcej nie trzeba.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 7 z 11

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...